slide5.jpg slide3.jpg slide2.jpg slide4.jpg

Наша техніка

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЛІТАК «ФЕРМЕР-2»

Спеціалізований літак для проведення авіаційно-хімічних робіт «Фермер-2» - це одномісний підкісний низкоплан із тягловим гвинтом, міцними головними стійками шасі пірамідального типу та хвостовою  ресорою. Така схема добре себе зарекомендувала на аналогічних літаках виробництва фірм Cessna, Piper, Air Tractor, Thrush, PZL.

Літак побудований за раціональною та досить простою конструкцією, що орієнтована на серійне виробництво. Планер літака зроблений виключно з композиційних матеріалів, що багато в чому знімає проблему корозійної стійкості.

Компонування фюзеляжу виконане за типовим для цього класу літаків принципом: попереду - двигун, за ним, поблизу центру тяжкості, бункер з хімікатами, ззаду - кабіна пілота. Таке розміщення забезпечує максимальний захист пілота у випадку аварійної ситуації. Крім того, на літаку встановлена швидкодіюча парашутна рятувальна система (ШПС).

Літак та форсунки системи розпилення хімікатів розраховані під технологію ультрамалооб'ємного обприскування (УМО) з нормою внесення хімікатів від 2-10 л/га. Саме застосування цієї технології дозволяє успішно конкурувати невеликим та недорогим літальним апаратам з традиційними сільськогосподарськими літаками.

ОСНОВНІ ЛЬОТНО-ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛІТАКА

Максимальна швидкість 200км/год
Робоча швидкість 125-140км/год
Розмах крила 10,4 м
Довжина 7,15 м
Висота 2,2м
Площа крила 13 кв. м.
Злітна вага 1100 кг
Вага хім. розчину 300 кг
Запас палива 82 л
Двигун:
Тип бензиновий поршневий Lycoming IO-360
Потужність 180 к.с.
Паливо АІ-95, АІ-98
Висота польоту 1,5 - 5м
Ширина захвату до 35м