slide5.jpg slide3.jpg slide2.jpg slide4.jpg

Наші переваги

Перевагами авіаційних технологій перед наземними насамперед є:

 1. висока продуктивність агрегатів;
 2. можливість проведення технологічних процесів в біологічно сприятливі для агропромисловості строки;
 3. За продуктивністю робіт один літак здатен повноцінно замінити на хімічній прополці 7-12 сучасних наземних обприскувачів.
 4. При авіаобробці виключене ущільнення грунту та пошкодження посівних площ колесами обприскувачів, завдяки чому зберігається 5-7% врожайних площ.
 5. Ширина охоплення території при внесенні мінеральних добрив та авіаобприскуванні становить до 35 м.
 6. Корисне навантаження літака 300 л хімікатів.
 7. За умов належної організації робіт та сприятливих метеорологічних показників денне напрацювання на один літак може становити від 500 до 2 800 га (при середній нормі витрати робочого розчину 5-7 л/га).
 8. Літак «Фермер-2» не потребує спеціальних майданчиків для зльоту і посадки. Він може експлуатуватися як на стерні, так і на рівних ділянках польових доріг.
 9. Наявність ШПС (швидкодіючої парашутної системи) дозволяє зберегти життя пілоту і літак від тотального руйнування в аварійній ситуації.
 10. Робоча висота обприскування літака становить від 1,5 до 5 м над землею, що  дозволяє зберегти екологічні показники навколишнього середовища.
 11. Застосування мобільного комплексу для приготування хімічних сумішей та заправки літака хімікатами дозволяє провести повну заправку літака протягом 3х хвилин.
 12. Дотримання оптимальних строків обробки території в складних метеоумовах.
 13. Дрібнокрапельне розпорошення препаратів дозволяє забезпечити ефективне проникнення в міжряддя навіть загущених посівів, що дозволяє знизити норму витрати робочого розчину від 2 до 10 л/га та дозу препарату на 20-30%.
 14. Офіційна сертифікація на проведення авіаційно-хімічних робіт.