slide5.jpg slide3.jpg slide2.jpg slide4.jpg

Про компанію

Компанія «УкрАгроАвіа» є командою професіоналів-авіаторів із величезним досвідом роботи в організації авіаційних та авіаційно-хімічних робіт.

Наша мета - відродження сільськогосподарської авіації на території  України та задоволення потреб аграрного сектору в обробці сільськогосподарських угідь з повітря.

Ми проводимо авіаційно-хімічні роботи та надаємо комплексні послуги для захисту сільськогосподарських посівів за допомогою професійного обладнання та застосування технології ультрамалооб'ємного обприскування (УМО). Роботи проводяться за допомогою нових літаків «Фермер–2», які оснащені американським двигуном Lycoming IO-360.

Авіаційно-хімічні роботи (АХР) - один з видів застосування авіації в сільському господарстві з метою захисту рослин. Повітряні судна, що використовуються при цьому, обладнані апаратурою для обприскування та розсіву сипучих та рідких матеріалів, а також засобів хімізації.

До переліку робіт, які проводить наша компанія, входять:

  • Внесення рідких комплексних добрив;
  • Обробка сільгоспугідь стимуляторами росту;
  • Обприскування сільгоспугідь з метою боротьби із бур'янами та шкідниками;
  • Обробка сільськогосподарських культур з метою боротьби із різними захворюваннями цих рослин.

«УкрАгроАвіа» - кваліфікована українська компанія, яка має унікальний досвід та всі необхідні сертифікати на проведення авіаційно-хімічних робіт.

Ми пропонуємо своїм клієнтам та партнерам сучасний, високопрофесійний, сертифікований і максимально безпечний сервіс.

Наші головні переваги - найвища якість робіт, доступна ціна, дотримання всіх чинних вимог з охорони навколишнього середовища та безпеки праці, підписання всіх необхідних договорів на проведення робіт.

Звертайтеся до нас!

З «УкрАгроАвіа» - надійно!